چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

جزئیات سقف ساختار و ضد آب construction(一)

Oct 27, 2017

اول، آب دهان، طبقه
منطقه وسیعی از لایه ضد آب قبل از ساخت و ساز و آب طبقه اول طبقه تخلیه به مهر و موم درمان. در فنجان آب آن یک لیوان آب به خاک سپرده و مشترک با مهر و موم و ضخامت مواد بسته بندی برای جلوگیری از محل در باران های سیل در پدیده برک آوت گرفتن است. نشت آب و زهکشی زمین در اطراف قطر 500 mm با پوشش ضد آب یا فیلم با پوشش مهر به عنوان یک لایه اضافی ضخامت کمتر از 2 میلی متر. در یک لیوان آب و زهکشی زمین با آن مشترک لایه تمیز درست لایه که باید محفوظ 20 * 20 mm مقعر، پر کردن درزگیر. آب و دهان از لایه ضد آب فنجان باید قرار داده شده، همراه با بارش باران در پایین دیسک فشرده، باید در پایین کاشی و لایه ضد آب با مواد متخلخل چسب در پایین مهر با مهر و موم پوشیده شده است.


دوم، ناودان، راه آب قطره قطره شدن
مانند قطره قطره شدن، زهکشی آب لایه ضد آب است که اغلب موضوع فرسایش باران و یا غوطه ور شدن, بنابراین در زاویه قطره قطره شدن و تخلیه عرض مواد آب بندی مهر و موم شده باشد باید، تخت و ارتفاع در یکی, کمتر از 30 mm جانبی. و سپس لایه غشاء یا 2 میلی متر ضخامت قلم مو به عنوان یک لایه اضافی تغییر محل.
به منظور اجتناب از خطر صفر افست ناودان، پیش امدگی لبه بام و لایه های اضافی سقف باید به فروشگاه های خالی یا چسبنده، عرض باید 200 mm.
ضد آب در بالای صفحه به مقابله با، و پس از آن را قطره قطره شدن، معمولا راه آب. اگر یک لایه ضد آب غشا به ویژه توجه به روش سنگ فرش از قطره قطره شدن پرداخت می شود باید یا فروشگاه قطره قطره شدن باید از خندق در پایان اول است، امتداد ترانشه و یا خندق سطح آب مانند داشتن بسیار گسترده ای راه آب جنوب شرقی طولی ams، درمان را با حصار مواد آب بندی.


ثالثا، آكاردئوني
درز subgrids (یا درز) و حل و فصل (یا تغییر شکل مفاصل)، از این پس به جبران گویند. طور کلی کار تصحیح محصولات راه اندازی به منظور ایجاد یک لایه ضد آب را به طور موثر به تاثیر تغییر شکل پایه های مختلف به منظور افزایش اثر ضد آب سازگار هستند.
درز زیر زیر سخت لایه ضد آب زیر و درز subgrade لایه محافظ است. که لایه های سفت و سخت زیر لایه ضد آب و متعادل کننده از زیر با توجه به شرایط "الگوها" در سقف پشتیبانی زاویه سقف ضد آب و تقاطع سقف بیرون زده نصب شده است. این قطعات متمرکز استرس هستند. اگر ساختار در محل نمی باشد، آن یکی از منابع نشت باشد. پس از آن، آن، در تطابق با الزامات "مشخصات" مواد جاسازی شده مهر و موم سخت غفلت باید. ساخت و ساز، شما همچنین آیا درز زیر است صاف و متراکم و ساده، تمیز، هنوز رضایت بخش الزامات باید بلافاصله به منظور اطمینان از کیفیت caulking تعمیر باید بررسی کنید. لایه متعادل باید به درمان قبل از ساخت و ساز منطقه لایه ضد آب بزرگ و سفت و سخت لایه لایه ضد آب و محافظ باید به درمان پس از ساخت لایه ضد آب.
سقف برکه های حل و فصل معمولا با دیواره های اضافی، تقاطع سقف و ديوار می باید آماده برای لایه اول و اگر درز بیش از حد طولانی است سپس درز بتن از طریق وب عرض حاکم در حاکم 2 - 3 بار عرض باید ، باید آن را با دامان و زانو همراه با چسب گیر همپوشانی و سپس مواد حمایت در درز و سپس زانو هستند پوشش بالا دیافراگم با درب فلزی و یا بتنی تعبیه شده است. اگر ترک مقیاس بالا و پایین از حل و فصل آن را مناسب برای پوشش بتن است، اما باید در ترکیب با درب پلیمر فلز یا سیم پیچ مناسب. اندام فوقاني و تحتاني استفاده از مهر و موم با ناخن های فلزی جامد در دیوار فرمت بالا و ارتفاع دیوار اضافی هر دو انتهای درب و درب با مهر و موم آب بندی مواد گذاشته بودند. به این ترتیب باران درز را وارد کنید، نشت تولید خواهد شد. زیرا درز همه غشاء ضد آب و عرض آن است بسیار بزرگتر از عرض کافی برای مقابله با هر گونه تغییر شکل تاثیر از پایین به بالا، بنابراین حتی اگر باران از طریق درب برای درز آن هرگز خواهد شد علاوه بر این، باعث نشت.


دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.