چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

جزئیات ساخت و ساز سقف و ساخت و ساز ضد آب (二)

Oct 27, 2017

چهار. anti-feixe در سوراخ آب


سوراخ آب Anti-Feixe اغلب بخشی از نشت است. در این مورد، طراحان اغلب مسئولیت خاصی دارند. اگر الزامات طراحي روشن نيستند، در نتيجه کارگران ساختمان کور، پايه سوراخ نمي تواند بيرون برود، باعث ايجاد سوراخ در آب يا احتباس آب با سوراخ زياد، سوراخ نمي تواند طراحي ضد آب باشد. اما در حالی که ساخت پرسنل مسئولیتمند جدی، در حالی که درازمدت اقدامات اصلاحی را انجام می دهد، این معایب به طور کامل برطرف می شوند. پس از اولین باز شدن ارتفاع پایین تر کاملا دقیق، نه برای سوراخ در آب؛ دوم، سوراخ آب بخش بسیار بزرگ است، کمتر از 150 میلی متر ارتفاع، عرض، کمتر از 250 میلی متر، برای تسهیل زهکشی. در نهایت، طراحی ضد آب، با دقت رانده شده، سوراخ اول و سوراخ در هر دو انتهای مواد مهر و موم شده مهر و موم در تنگ، و پس از آن یک پوشش پلیمری یا کویل برای اطمینان حاصل کنید که برخی از پایه (نه کمتر از 2 میلی متر) ضخامت برای لباس فرم؛ سطح استاندارد، مسطح اگر یک سوراخ آب لوله های دفن شده، قطر لوله کمتر از 75 میلی متر، لوله در هر دو انتها و مخاطب بتن در شیار و مهر و موم شده است. این تنها راه ما می تواند به طور موثر از نشت سقف به دلیل حفره های آب جلوگیری می کند.

پنجم برجسته سقف خط لوله


لوله کشی و سقف تقاطع نیز بسیار مهم است، باید بسیار مورد ارزیابی قرار گیرد. برجسته کردن لوله سقف، در حالی که شورا و معکوس پس از نصب دو حک شده ورق معکوس نصب شده است. برای اولین بار شما می توانید در لوله کشی و سقف انتقال در استفاده از ملات مقاوم در برابر آب با شکل مخروط قرار دهید و برای کنار گذاشتن شیار 20 × 20mm برای معرفی مواد آب بندی، و سپس لایه های اضافی را اضافه کنید. از آنجا که بخش های کلیدی لایه های اضافی آن دو را تشکیل می دهند. اگر ساخت و ساز سیم پیچ، در بالای لوله باید یک لبه فلز یا حلقه سیم، در پایین و پایه باید به طبیعی، صاف اتصال. به طوری که این دوم به خصوص مهم است، دست زدن به ضعیف، آسان به نشت. ابتدا باید سیمان را در تقویت تقویت شده با پلاگین ها بکارید تا از خوردگی انقباضی جلوگیری شود و سپس با احتیاط دقیق با درمان قبلی با دقت ساخت لوله.

شش زاویه یین و یانگ


لایه ضد آب از گوشه ایین و یانگ ریشه های علفی باید مطابق با الزامات "مشخصات" ساخته شده از شعاع قوس (یا خالص) با توجه به مواد مختلف: غشاء مصنوعی پلیمر 20 میلی متر؛ غشاء آسفالت اصلاح شده و پوشش ضد آب 50 میلیمتر؛ غشای قیر 100-150 میلی متر. از آنجا که این قسمت از غلظت استرس اغلب به وسیله یک منطقه بزرگ آب و آسیب پیش می آید، به طوری که باید با یک لایه اضافی بهبود یابد. لایه های اضافی را می توان با رول کاغذ رنگ، پوشش داده شده یا تقویت کرد. عرض آن در هر طرف (ارتفاع، هواپیما) باید ≥ 200 میلی متر باشد. گوشه باید فروشگاه اصلی باشد، زاویه باید در درجه اول یک فروشگاه خالی باشد، برای فروشگاه بزرگ مناسب است که عرض هر طرف را به 50 میلی متر بسپارید.

هفت هدر لایه ضد آب


سایت های حذف لایه ضد آب دشوار است، اما همچنین حیاتی است، نمی تواند در هر زمان Alice، Delamination و منجر به نشت. این باید به شدت با توجه به "مقررات" نیاز به ساخت جریمه، باید به آرامی گرفته شود.
لایه ضد آب بر روی پریزۀ سر، باید از لبه چوب الف 50 تا 100 میلی متر باشد. در قسمت هایی از سطح آب از ارتفاع سقف لایه تعادل نباید کمتر از 250 میلی متر باشد.
پوسته   لایه ضد آب T او سر را می توان به طور مستقیم ضد آب با مواد مختلف پوشش داده شده، مهر و موم می تواند باشد. اگر غشا اولین پردازش ضد آب است، لینک ها بیشتر است، باید به شدت با توجه به روش های ساخت و ساز. لایه ضد آب قبل از ساخت اولین در سر، برای کنار گذاشتن شیار، شیار باید گسترده و یکنواخت، تشکیل صاف، به طوری که ساخت لایه ضد آب شیار هنگامی که پایان؛ یک منطقه بزرگ در ساخت و ساز ضد آب ؛ خوب فرآیند گرم سر این بدان معنی است که فشار سیلندر در انتهای یک سیم پیچ تقویت کننده فلزی و پس از آن با مهر و موم مهر و موم شده و سپس با ملات سیمان تمیز می شود.
توجه داشته باشید: اگر چه ما می توانیم توجه ویژه ای به ما، گوشه ها و دیگر عناصر طراحی داشته باشیم، اما به این معنا نیست که شما می توانید منطقه ساخت و ساز بزرگ ضد آب را از دست بدهید. اگر یک منطقه بزرگ از طراحی با کیفیت ضد آب، اما آینده همچنین نشت تولید می کند. فقط دو، هر دو، همراه با مدیریت علمی و تعمیر و نگهداری، به طور کامل نشت برای مشکلات طراحی ضد آب از کیفیت معمول را بهبود بخشد.


دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.