چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

نحوه تشخیص غشاء ضد آب

Nov 01, 2017

خواص فیزیکی مواد ضد آب را مانند استحکام کششی و تكميلي و نفوذ ناپذیری آب و درجه حرارت بالا انعطاف پذیر، طبیعی بهتر باید شاخص های ضد پیری می تواند برآورده دولت

1. خواص فیزیکی مواد ضد آب است ecxellent

خواص فیزیکی مانند استحکام کششی, تغییر شکل در شکستن نفوذ ناپذیری، انعطاف پذیری در درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر پیری طبیعی دولت شاخص های شرایط می توانید. علاوه بر این، operability ساخت و ساز، که ساده و راحت ساخت گاز آسیب و در مقایسه با دیگر مواد ضد آب مزایای بیشتر، کاستی کمتری وجود دارد. این مواد است که بدون شک مواد خوب است.

2-سازگاری قطعات ساختمان

انواع مواد ضد آب سازگاری قطعات مختلف ساختمان نیز تا حدودی ضعیف شده است. برای منطقه وسیعی از قطعات ایزولاسیون, ساخت و ساز، سریع، آسان برای اطمینان از کیفیت ورق رنگی. اما مورد استفاده در آب توالت بین آب آن محل و رنگ ضد آب رنگ اما مواد مفید و خوب را از دست خواهد داد. سفت و سخت مواد ضد آب استفاده می شود مانند ضد آب که می توانید از آب هنوز هم اما برای پل ها و آبگرم بزرگ دیوار زیرزمین و طبقه در پايداری هیچ تغییر شکل لرزان به فروریختن سایتn سقف عایق tاثر ضعیف و دست و پا گیر و اتلاف مواد است.

3-خواص مواد کامل بازی داده می شود

مواد مختلف ضد آب خود را نقاط قوت و ضعف استفاده طولانی آن برای جلوگیری از کوتاه خود را. مانند ژئوممبران پلی اتیلن با چگالی بالا، انعطاف پذیری ضعیف، دشوار است به استفاده از سقف های ضد آب است. اما این مقاومت قوی، قوی به ریشه مايع مغزي نخاعي، فرمت تا 7 m گسترده است، اما همچنین جوش درز این مزایا فقط در یک منطقه وسیع دفن زباله و آب تالاب دریاچه کانال رودخانه استفاده می شود، غیر قابل تعویض مواد دیگر. پوشش عملکرد از پوشش پلی اورتان اما پوشش اکریلیک پایه سیمانی پروپيونيك، اسید از آب می توان بر اساس تر اعمال می شود و نمی تواند پوشش پلی اورتان.

4. و اهمیت ساختمان برای مطابقت

کیفیت بالا قیمت SBS اصلاح آسفالت غشاء و غشاء لاستیک EPDM مورد استفاده در ساختمان 12 مواد خوب است، مورد استفاده در ساختمان درجه پایین است، چوب ' مواد. مانند ساخت میریزد ذخیره سازی کوتاه مدت پناهگاه و امداد رسانی دیگر، یک یا دو سال پس از تخریب، استفاده از مواد با کیفیت بالا است. 5 توجه به operability ساخت و ساز

برخی از مواد ضد آب خوب خواص فیزیکی، اما دشوار است برای ساخت. مانند غشاء چسب ضد دشوار است مهر و موم مفاصل، پودر مواد سخت به طور مساوی، گسترش شبنم کاشت به بسته شدن سخت تر است.

دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.