چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

نحوه ساخت و ساز ضد آب

Oct 18, 2017

نیاز اساسی ضد آب ساخت و ساز و (یک) ساخت و ساز کیفیت مورد نیاز به منظور اجرای قصد ضد آب طراحی ساخت و ساز برای اطمینان از کیفیت ضد آب مهندسی باید پیاده سازی استاندارد کار، کار حق ساخت و ساز، ساخت و ساز استادانه درست شده. ضد آب ساخت کلید برای اطمینان از کیفیت عایق مهندسی است. بنابراین، آن نیاز اساسی و مهم این است که تلاش برای با کیفیت ساخت خوب.

 

شرایط ساخت و ساز کیفیت ضد آب ساخت و ساز درگیر، کارهای مقدماتی بالغ، سیستم مدیریت سطوح صدا موقع و مربوطه بازرسی کیفیت سطح تكنولوژي، شرکت های فن آوری و مسئول نگرش و بهبود حفاظت از محصول به پایان رسید، و غیره. فقط با دقت انجام قطعات و جنبه از روند ساخت و ساز، ما با کیفیت خوب ساخت و ساز را تضمین می کند.

 

(2) شرایط ساخت و ساز نیاز که شرایط ساخت و ساز تضمین لازم برای کیفیت ساخت و ساز، اجرای ضد آب طراحی برنامه ساخت و ساز و کیفیت ساخت و ساز بستگی دارد كفايت و کامل بودن شرایط.

1) ساخت و ساز آماده سازی شرایط (1) فنی آماده سازی (1) اشاره به ترتیب پرسنل فنی مدیریت ساخت و ساز به جامع کار فنی قبل از شروع کار. عبارتند از:

2) ایجاد همکاری نزدیک فنی و ارتباطی بین ساخت و طراحی.

3) نقشه های طراحی را درک کنند. طراحی، ساخت و ساز بررسی نقشه ها، پژوهش و حل مشکلات فنی ممکن است در ساخت و ساز.

4) بهبود سیستم تضمین کیفیت و تعیین موارد بازرسی.

5) ساخت پرسنل سازمان و آموزش های فنی.

 

2. آب و هوا شرایط ساخت و ساز: آب و هوای دوره ساخت و ساز اشاره به شرایط آب و هوایی مانند رطوبت باران، برف شبنم شبنم مه و هوا.

 

باران یا برف، باران یا برف ساخت لایه ضد آب, ساخت لایه ضد آب نیست جلوگیری از آسیب رساندن به لایه ضد آب و اثر ضد آب باران و برف انجام شود، باید. کار حفاظت باید بلافاصله انجام شود اگر باران یا برف ساخت لایه ضد آب مواجه شده است. اگر لایه ضد آب مواد نورد مواد محصور باید با مواد مهر و موم شده برای جلوگیری از غوطه ور شدن در آب باران به مهر و موم. پوشش ضد آب یا ضد آب ساخت بتن را پوشش موقت باید، اجتناب از فیلم خشک قبل و قبل از سخت شدن بتن قبل از باران.

 

شبنم و مه یا رطوبت جوی می تواند را مردمی افزایش رطوبت, محتوای آب کم مورد نیاز در سطح مردمی مواد ضد آب مانند مواد مارپیچی و پوشش نمی ساخت و ساز، باید فراست و دور، برف پس از ساخت و ساز خشک در سطح مردمی می تواند بد پیوند و یا در غیر این صورت پدیده مانند درام، پودر هیدروفوبیک مواد مشمول این محدودیت نیست.

 

دما: با توجه به عملکرد مواد مختلف ضد آب، تکنولوژی، نیاز به دمای کمی متفاوت است اما مناسب در 5 ~ 35 دمای ℃ شرایط ساخت و ساز و تضمین کیفیت پروژه اپراتور ساختمانی مناسب در شرایط محدود سیم پیچ و حرارت و دلیل مواد آسان به بد منجمد پوشش پایه می تواند در - درجه حرارت بالای 10 ℃ شرایط ساخت و ساز و مقاومت در برابر دمای پایین خوب تحت درجه حرارت منفی. پلیمر سرد چسبناک تغییر آسفالت کویل، کویل پلیمر مصنوعی نباید دمای منفی ساخت; ساخت و ساز آسفالت کویل نامطلوب تحت 0 ℃ است. پوشش پایه آسفالت آسفالت نوع امولسیون پلیمری پوشش و سفت و سخت لایه ضد آب نباید زیر 5 ℃ ساختمانی مانند برخی از مواد را در دمای پایین است که هنوز آسان برای باز کردن کتاب یا besmear به قلم مو، مشکل یا آسان نابود شده اند سرد در روند سخت شدن. اما هنگامی که دما بالاتر از 35 ℃، نباید تمام ضد آب مواد ساخت و ساز، آب و هوای گرم، ساخت و ساز اختیاری در طول شب، اما اگر شبنم اوایل بزرگ، بدون توجه به پرداخت، باید ساخت.

 

بادهای: تصحیح آب و هوا برای بالا - باد سطح مجاز است. به دلیل بادهای، گرد و غبار و شن و ماسه می تواند به راحتی خراشیده و رعایت ریشه چمن مؤثر بر چسبندگی بین لایه ضد آب و پایه. مواد مانند رنگ و چسباننده نیز باد خواهد شد آن را پراکنده و یکنواختی قلم مو را تحت تاثیر قرار. سیم پیچ توسط باد و کرک موثر بر کیفیت ساخت و ساز مطرح است. مواد پودری و هيدربهبك هستند احتمال بیشتری برای دور توسط باد باد. علاوه بر این، آن امن برای حمل و نقل و راه اندازی است.

 

به منظور اطمینان از کیفیت ساخت و ساز، ما باید ریشه های چمن پس از باد بالا تمیز, و حذف گرد و غبار و شن و ماسه از ریشه چمن برای اطمینان از کیفیت ساخت لایه ضد آب.


دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.