چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

انتخاب مواد ضد آب بام

Nov 20, 2017

انتخاب مواد ضد آب از سقف، نه به مواد گفتن عملکرد بهتر است بهتر است، باید مواد مناسب مطابق با ساختمان را انتخاب کنید، می توانید بهترین اثر ضد آب را به دست آورید. بعد، نگاهی به انتخاب مواد ضد آب ضد سقف نگاه کنید.


سقف به علت تأثیر عوامل مختلف جامع مانند مکانیک، فیزیک، شیمی و غیره، عمدتا به این علت است که سقف در معرض مدت زمان طولانی، به طور مستقیم تحت تأثیر جو، انجماد و جابجایی متناوب قرار می گیرد، تغییر خشکسالی و غیره و همچنین برخی از نور خورشید، اشعه ماوراء بنفش، ازن، باران و برف و اثرات هوازدگی، و همچنین برخی از تاثیرات ساختاری سازمانی، اثرات دما و نیروی کششی در هنگام ساخت مواد ضد آب ضد زنگ یا پوشش، لاشه، لایه ضد آب تحت شرایط استرس بالا است، که می تواند منجر به آسیب سقف در پیش شود. بنابراین، لازم است که مواد با مقاومت در برابر پیری خوب و مقاومت در برابر حرارت بالا را انتخاب کنید. سپس انتخاب مواد ضد آب بر روی سقف باید مواد مورد استفاده از آسفالت اصلاح شده تایر پلی استر، غشای ضدآب EPDM را انتخاب کنید.

1.png

مواد مقاوم در برابر سقف دارای مشخصات زیر است:

 

1. مواد ضد آب سقف ضد آب برای مایع چسبناک قبل از درمان، بنابراین، ساخت و ساز می تواند نه تنها در افقی است، هنوز هم می تواند در داخل، یین و زاویه یانگ و همچنین انواع سطوح پیچیده، تشکیل غشای ضد آب کامل بدون بی عیب.

 

2. مواد ضدعفونی سقف هنگام استفاده باید گرم نباشند، که می تواند باعث کاهش آلودگی محیط زیست و تسهیل عملیات و بهبود شرایط کاری شود.

 

3. مواد ضد آب ساخته شده از مواد ضدآب سقف کوچک است، مخصوصا برای ضد آب کردن سقف نور مناسب است.

 

4. غشاء ضد آب ساخته شده از مواد مقاوم در برابر سقف دارای گسترش قابل ملاحظه ای، مقاومت در برابر آب و هوشیاری است و می تواند با تغییر کوچک ترک در پایه سازگار باشد.

 

5. مواد ضد آب از پوشش هر دو مواد اصلی از لایه ضد آب و چسب است، بنابراین کیفیت اتصال تضمین آسان و آسان برای تعمیر است. به خصوص برای ترک های اساسی، درز ساخت، آب باران و مناطق اطراف آن، مانند آسان برای ایجاد نشت، می تواند بسیار مفید برای افزایش استفاده از قلم مو، چسباندن و دیگر عملیات.

2.png
دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.