چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

دانش

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

کدام نوع لایه ضد آب باید محافظت شود

Oct 24, 2017

در داخل تولیدکنندگان غشاء ضد آب : بسیاری از کاربران می خواهند بدانند چه نوع لایه ضد آب نیاز به انجام لایه محافظ، ضد آب اصلی داخلی و بیرونی ضد آب، معمولا در خانه حمام تکمیل لایه ضد آب نیز نیاز به ادامه پس از ساخت کاشی، ساخت و ساز خواهد شد لایه لایه ضد آب را مستقیما لمس کنید، آسان است که یک آسیب لایه ضد آب ایجاد کنید. اگر در زمان مناسب برای تعمیر آسیب نداشته باشد، نشتی ایجاد می شود، بنابراین ما باید لایه محافظی و سپس پشت فرایند ساخت کاشی را به پایان برسانیم. یا در لایه ضد آب برای حفاظت موقت و سپس ساخت و ساز.


ضد آب در فضای باز، مانند سقف ساختمان لایه ضد آب لایه، اگر سقف، اغلب مواجه می شود آسیب، برخی از فعالیت های سقف، نیاز به انجام لایه محافظ ضد آب، شما می توانید از لایه ضد آب، از آسیب محافظت می کند و می تواند ضد آب طول سن لایه


اما نکته این است که پس از نشت، نشت مطمئن نیست، شما باید لایه محافظ را برای تعمیر آبرسانی رها کنید، و در حال حاضر بسیاری از غشاهای ضد آب در فضای باز مانند سطح فویل آلومینیومی، سطح شن و ماسه، سطح سنگ و غیره وجود دارد. موارد زیر همانند " غشاء ضدآب سطح کف فویل آلومینیومی تا حداکثر حد انعکاس پرتوهای خورشید است و سپس دمای دمای داخلی را کاهش می دهد و عمر لایه ضد آب را به طور چشمگیری افزایش می دهد، غشای ضدآب سطح شن و ماسه می تواند افزایش یابد مقاومت در برابر سایش غشاء ضد آب، حتی اگر برخی از افراد تماس بگیرند، مشکل این است که، چرا لایه ضد آب برای لایه محافظ ضروری است، شما باید براساس وضعیت، از جمله عناصر مختلف باشد.

دانش صنعت مربوطه
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.