چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

طبقه بندی پوشش های ضد آب داخلی

Jul 25, 2017

ملات انعطاف پذیر: نسبت امولسیون و ملات 5: 4 با انعطاف پذیری است، حتی اگر ترک های تغییر شکل پایه اثر ضد آب را تحت تاثیر قرار نمی دهند. بیشتر برای استفاده در سطح متئو و زمین استفاده می شود برای سطح بالا، مانند آب، اگر ضد آب خوب انجام نشد، نفوذ وجود دارد، آن را بسیار آسان است برای بسته شدن leakage. قیمت: 300-500 یوان / بشکه، یک بشکه 18 کیلوگرم. ملات انعطاف پذیر دارای یک کلاس از پوشش ضد آب مقاوم در برابر سیلیکون است، متعلق به ملات ملایم درجه بالا، تنش کششی و انعطاف پذیری بسیار خوب است، اما قیمت 600 یوان / بشکه، گران تر و بسیار نادر در بازار است.

استر اکریلیک: مایع خالص، پوشش باز استفاده می شود. آب، می تواند با زمین مخلوط شود، آسان است که با شکاف ترکیب شود تا یک لایه ضد آب ضد آب ایجاد کند، اثر ضد آب بهتر از ملات انعطاف پذیر باشد. پس از مسواک زدن، ما باید سطح کار را انجام دهیم، مانند چرت زدن یا بلند کردن شن و ماسه، برای افزایش اصطکاک، آسان ساختن آجر. به دلیل اثر ضد آب مناسب، ملات انعطاف پذیر و استر اکریلیک مناسب برای غوطه ور شدن طولانی مدت در محیط هستند. قیمت: 300-500 یوان / بشکه، یک بشکه 18 کیلوگرم.

پلی اورتان یک جزء: هر دو داخل و خارج از اتاق، قلم مو بسیار ضخیم، حدود 3 میلی متر، و کشش کششی بیش از 300 درصد، بسیار مقاوم است، هر گونه ترک خوردگی بستر آن را ترک نمی کند، اثر ضد آب بهترین است. اگر چه امنیت را می توان در شرایط زیست محیطی ستون کنترل کرد، اما این نوع بوی ضد آب، افراد عادی به سختی می پذیرند و مارک های فردی خاصی از عملکرد محیطی استاندارد نیستند. پلی اورتان لاستیک مانند، بسیار ضخیم است، ساخت و ساز نیاز به استفاده از تراشه، بسیار دشوار، پیچیده تر است. پس از مسواک زدن، نیاز به انجام درمان سطح، چرت زدن یا شن و ماسه برای افزایش اصطکاک، آجر زدن آسان است. قیمت: 500 یوان / بشکه، سطل 18 کیلوگرم.


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.