logo

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

تکنولوژی ساخت پوشش پلی اورتان ضد آب

Jul 25, 2017

1. تمیز کردن سطح پایه: با بیل آهن، جارو و ابزارهای دیگر برای حذف زباله های ساختمانی، از جمله در مورد لکه ها نیاز به تمیز کردن حلال دارند، علف های هر کدام دارای نقص یا پدیده شن و ماسه هستند، نیاز به تعمیر جدید دارند.

2. در صورت لزوم، پوست آب بسیار عالی رنگ ضد آب و آب و آب چسب پودر مطابق با نسبت 2: 0.7: 1 (نسبت وزن) را به دوغاب هم بزنید، به طور مساوی در سطوح مردمی مسواک بزنید.

آماده سازی مواد: پس از خشک شدن عامل اصلی درمان (در صورت وجود)، 6 تا 8 درصد آب پوست مناسب پودر مناسب و مقدار آب به دوغاب، دوغاب را به پوست آب پوست عالی پوشش ضد آب در تکان دادن الکتریکی به طور مساوی پس از خراش دادن، یا به طور مستقیم مقدار آب را به آب اضافه می کند. پوشش عالی ضد آب در مخلوط قوی می تواند از بین برود.

4. آسیب پذیری گره: طبق مشخصات مورد نیاز برای قسمت های گره پروژه (مانند: زاویه یین و یانگ، پس از ریختن کمربند، سازه جوش، ریشه، دهان آب، و غیره) برای تقویت درمان.

5. پوشش مقطع لایه پوشش بزرگ پوست ضد آب ضد آب: پوشش لایه افقی و جهت پوشش آب و پاک کردن پوست عالی ضد آب، جدول پوشش قبلی خشک اما برای کار سخت (تحت شرایط عادی، بین دو لایه در حدود 8-12 ساعت ها)، پس از ساخت یک پوشش، برای تماس با Non-stick مراجعه کنید. لایه لایه پوشش باید توجه به نیروی متوسط، پایین نشتی، انباشته نمی شود. توصیه می شود دوز: ضخامت فیلم 1.5 ~ 2.0mm، پوست آب ضدعفونی عالی دوز پوشش 1.8 ~ 2.5kg / m2.

6. لایه ضد آب: پوشش برتر پوست آب برای استفاده بیش از مواد مسواک یا مهر و موم مهر و موم شده است.

7. پذیرش سازمان


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.