چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

مزایای ساخت یک غشای بیولوژیکی غشای سیاه با غشای غیر قابل نفوذ HDPE

Jul 25, 2017

1. ضریب ضد انفجار بالا: غشای غیر قابل نفوذ HDPE در استخر دارای اثر غیر قابل نفوذ است که مواد ضد آب معمولی نمی توانند مقایسه کنند، آب های زیرزمینی را آلوده نکنند، دارای ویژگی های مکانیکی کشش قوی بالا، انعطاف پذیری خوب و تغییر شکل توانایی آن را برای انبساط و سطح پایه کاهش می یابد، می تواند به طور موثر در حل ناخالص سطحی پایه غلبه کند.

2، راحتی ذخیره سازی: آلودگی مدفوع را می توان در هر زمان ذخیره کرد، چرخه ذخیره سازی می تواند بر اساس چرخه لقاح و الزامات دوره بلوغ سپتیک تعیین شود، مدفوع را می توان در دسترس و استفاده کرد.

3، ضد پیری: غشای ضد اسموتی دارای ضد پیری، ضد اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر تجزیه می تواند در معرض استفاده خارجی، زندگی مادی می تواند به 30 سال برسد.

4 مقاومت در برابر گیاه: غشای غیر قابل نفوذ دارای مقاومت عالی سوراخ است، می تواند مقاومت در برابر ریشه گیاهان بیشتر گیاهان، برای جلوگیری از آسیب به فیلم غیر قابل نفوذ، برای اطمینان از استفاده از فیلم و عملکرد غشاء.

5، حفاظت از محیط زیست بدون مسمومیت: غشای غیر قابل نفوذ با استفاده از مواد حفاظت از مواد سمی غیر سمی، اصل دفاع از خود برای فرآیند فیزیکی، کل روند تولید مواد سمی تولید نمی کند، مجدد استفاده از زمین را تحت تاثیر قرار نمی.


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.