چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

اخبار

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

وضعیت توسعه آینده مواد و سیستم های ضد آب محیط زیست

Jul 25, 2017

با توجه به ظهور هوای قوی سرد، شمال در حال حاضر بیشتر یخ زده، سرد و شن و ماسه است. در ایالات متحده، با صرفه جویی در انرژی حفاظت از محیط زیست TPO حفاظت از مواد ضد آب، EPDM غشای ضد آب و سقف کاشت به طور قابل توجهی بیش از روند سنتی مواد ضد آب

گزارشگر محیط زیست مواد ضد آب امروز از "نهمین چین بین المللی روکش و ساخت و ساز ساختمان ضد آب" با درک این که با روند شهرسازی و بهبود استانداردهای زندگی مردم، شرایط محیط زیست مردم سختگیرانه تر، مواد ضد آب برای محیط زیست نیز در حال توسعه به این روند. و مجموعه ای از محصولات از سیستم ضد آب Carlyle ایالات متحده، با صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در محیط زیست در نمایشگاه جذب تعداد زیادی از تماشاگران متوقف می شود.

بخش جنوبی چین، به ویژه استان گوانگدونگ و استان هینان، تحت تاثیر آب و هوای گرمسیری و نیمه گرمسیری قرار دارد که در تمام طول سال در دمای بالا و بارانی قرار دارد. در شمال بیشتر یخ زده، سرد و شن و ماسه است.

این نیاز به تولید کننده مواد ضد آب و پیمانکاران برای آثار ضد آب برای اعمال همان مواد ضد آب و همان روش کار در تمام مناطق. در ایالات متحده، با صرفه جویی در انرژی حفاظت از محیط زیست TPO حفاظت از مواد ضد آب، EPDM حفاظت از محیط زیست مواد ضد آب و سقف کاشت سیستم بسیار فراتر از روند سنتی رول ضد آب است.


اخبار مرتبط
محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.