چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

محصولات

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

غشای ضد آب EPDM چسبنده با یک طرف

غشای ضد آب EPDM چسبنده با یک طرف

1. معرفی محصول: EPDM-TBD غشای ضد آلودگی لاستیکی خود چسب (EPDM-TBD خود چسب کوئل) شرکت ما با استفاده از تکنولوژی مستقل برش لبه، با استفاده از تجهیزات تکنولوژی جدید، در طول تولید EPDM فرآیند غشای ضد آلودگی (SD -JH) تکنولوژی در ...

چت کن

جزئیات محصول

1. معرفی محصول:

   EPDM-TBD غشای ضدعفونی لاستیکی خود چسب (EPDM-TBD چسب سمبلیک) شرکت ما با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مستقل، با استفاده از تکنولوژی جدید تکنولوژی، در طول تولید EPDM فن آوری غشای ضد آب (SD-JH) در اکستروژن کویل EPDM، فعال کردن سطح لاستیکی E تیلن-پروپیلن و پلیمریزاسیون مواد ضخیم سازی ایزوبوتیلن و جداسازی فیلم از اکستروژن بالا ، به طور مستقیم ، جوشکاری می تواند مواد جدید ضد آب خود EPDM است.

2. مشخصات فیزیکی:

40.png

نوع 3:

30.png

EPDM-TBD غشاء ضد آبی خود چسبیده است اکستروژن درجه اول در سراسر جهان، لایه خود چسب با استحکام بالا حساسیت و واکنش پذیری فشار، با پایه بتن ریخته گری به شکل یک فنجان سوسپانسیون و غیر آلی واکنش در بتن به شکل یک پیوند شیمیایی، برای رسیدن به با "نوع پوست" اثر کامل چسبنده. مواد سازگار با محیط زیست، غیر سمی، بی مزه، انعطاف پذیر، با دوام و خواص فیزیکی بهتر از کویل خود چسب آسفالتی سنتی، برای دیدار با مدرن درجه یک ساختمان یک قرن از الزامات طراحی زندگی، بهترین ضد آب ساخت و ساز ضد آب مواد و همچنین مصالح ساختمانی ضد آب در خانه و خارج از کشور.


Hot Tags: چسب اپیدمی غشاء ضد آب با یک طرف، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، نقل قول، لیست قیمت
محصولات مرتبط

پرس و جو

محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.