چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

محصولات

تماس با ما

چینگدائو Shendun ضد آب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

تونل بازدارنده ضد آب ورق ژئوممبران اوا

تونل بازدارنده ضد آب ورق ژئوممبران اوا

توضیحات بیشتر: 1. تخته ضد آب ضد خون اوا دارد شعله خوب retardancy و انعطاف پذیری و انعطاف پذیری و مقاومت در برابر آب، محیط زیست استرس شکستن مقاومت و مطابق با خواص مکانیکی شاخص بالاتر از PE عادی بود دلیل آن نیز انعطاف پذیری قوی پس...

چت کن

جزئیات محصول

شرح مفصلی:

1 تخته ضد آب ضد خون-اوا دارد شعله خوب retardancy و انعطاف پذیری و انعطاف پذیری و مقاومت در برابر آب، محیط زیست استرس شکستن مقاومت و چون نیز قوی است مطابق با ویژگیهای شاخص های مکانیکی بالاتر از PE عادی شد انعطاف پذیری خیلی راحت در ساخت و ساز، اثر جوش بسیار خوب است.

 

2. EVتخته ضد آب ضد خون، درجه شعله عقب انداز برای سطح B1 متشکل از چند لایه اکستروژن شرکت قالب گیری نازک (ضد نشت فیلم) با طب سوزنی ژئوتکستایل استفاده فرایند ترکیب داغ ژئوممبران کامپوزیت (فیلم، پارچه پارچه فیلم فیلم یک پارچه) محصول استحکام مکانیکی بالا مقاومت در برابر پیری نفوذ قوی مقاومت بالا ضریب اصطکاک انعطاف پذیری نور مقاوم در برابر خوردگی، کیفی، عرض همزمان در همان زمان، مقاومت در برابر دمای پایین است آب تصحیح ملک است خوب است، آسان پردازش جوش پذیری خوب، و غیره. آن به طور گسترده ای استفاده می شود در بزرگراه فرودگاه راه آهن تونل آب محافظت از خاکریز نیروگاه، ساخت و ساز و غیره. آن می تواند تقویت منزوی، فیلتر، فیلتر، تخلیه و غيره و می تواند عمر مهندسی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری مهندسی. آسان به ساخت و کیفیت پروژه تضمین است.

 

3-تونل fla.من عقب انداز ورق ضد آب پلی اتیلن و ژئوممبران اوا دارد نوع جدیدی از مواد ضد آب است که در مواد نرم و انعطاف پذیری مطلوب و مقاومت در برابر دمای پایین در polyolefins است. جایگزینی برای PVC غشاء نفوذ ناپذیر است. انعطاف پذیری کم دما ژئوممبران اوا به ویژه مناسب برای ساخت و ساز منطقه سرد است. شرکت با توجه به نیازهای واقعی کاربر برای تولید محتوای متفاوت و اوا ژئوممبران را اوا غشاء های غیر قابل نفوذ و قابليت كو % کنترل محتوا در 5% به 5% (بالاتر محتوا و بیشتر کشش، کاهش نقطه نرم شدن) رزین مصنوعی (HDPE, LDPE, اوا, بانک مرکزی اروپا) به عنوان مواد اولیه، با اضافه کردن آنتی اکسیدان ها، uv جذب کننده، رنگدانه و مواد دیگر ساخته شده از مواد ضد آب و غیر قابل نفوذ است. ژئوممبران پلی اتیلن سنگین ویژگیهایش فیزیکی مکانیکی و مقاومت و مقاومت شیمیایی و زیست محیطی هوا و ضد سوراخ و دیگر ویژگی های جامع پیری. LDPE, اوا تكميلي دمای پایین عملکرد, ساخت نرم. بانک مرکزی اروپا ژئوتکنیک فیلم تشکیل شده از رزین با ضخامت و نفت اتیلن. متعلق به ژئوممبران درجه بالاتر.

دیگر محصول ضد آب:

2017.9.20新组合图片.png


Hot Tags: تونل ورق ضد آب مقاوم در برابر شعله اوا تولید کنندگان ژئوممبران، چین، تامین کنندگان کارخانه فروشی نقل قول، لیست قیمت
محصولات مرتبط

پرس و جو

محصولات ما
نشت آب از غشای
تجهیزات عایق
رزین های ضد آب
مرکز اطلاعات
تاریخ ما
ما گواهی
خدمات ما
اطلاعات تماس

No.32 Siyuan جاده بالا تکنولوژی صنعتی توسعه منطقه شاندونگ چینگدائو

تلفن: + 86-532-66723995

waterproof2017@126.com

کپی رایت © شرکت فناوری ضد آب چینگدائو Shendun، با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.